درباره ما

فروشگاه اینترنتی بایول                 buyol.ir

فروشگاه بایول به عنوان یک مرکز جامع فروشگاهی به صورت حرفه ای و تمام وقت با کادری مجرب برای خدمات رسانی به مشتریان عزیز آماده می باشد.

ادعای ما قیمت پایین و کالای با کیفیت و اصیل و در عین حال خدمات رسانی بی نظیر می باشد.

داستان بایول

همه چیز از یک نیاز شروع شد. نیاز به تنوع کالا برای انتخاب محصول مورد پسند با قیمت کمتر و کیفیت اصیل همراه با خدمات رسانی بهتر همیشه دغدغه تمام مشتریان بود. با کمی جست و جو در فضای مجازی و اینترنت دیدیم که کسایی قبل از ما هم این کار را شروع کرده اند ولی با بررسی نقاط ضعف آنها فهمیدیم که شما به چه چیزی نیاز دارید. پس هدف ما مشخص شد.

ساخت بهترین و بزرگترین سایت جامع فروشگاهی استارت زده شد

استارت کار زده شد. سایت که شروع به کار کرد، نیش و کنایه‌های خیلی ها شروع شد. مگه کسی هم اینترنتی خرید می‌کنه. پولتون رو دور نریزید. بچه‌بازی که نیست، همه کارهای اینترنتی به فکر جیب خودشون هستند و غیره

هیچ حرفی باعث نشد که ما دلسرد بشیم. تلاش کردیم و تلاش کردیم. تا ماه‌ها سودی که نداشت هیچ حتی سایت هزینه خودشو هم بازده نداشت. حتی هزینه کارکنان هم از جیب خودمان پرداخت کردیم. اما ما به مسیرمون ایمان داشتیم و بعد از کلی مشکلات، کم کم داشتیم به اهدافمون می‌رسیدیم. اشخاصی که از شهرهای مختلف تماس میگرفتن و نحوه آشنایی با مجموعه رو از طریق سایت اعلام می‌کردن. این فیدبک‌ها انرژی مثبتی بود تا بیشتر تلاش کنیم. انقدر تلاش کردیم که تونستیم بشیم یکی از بهترین سایت های مطرح ایران. به این سطح هم قانع نبودیم. هر روز سعی می‌کردیم مشکلات رو پیدا کنیم و راهکارهایی برای بهبود پیاده کنیم. تنوع کالایی رو بالا ببریم و … . دیگه با نزدیکترین و قوی ترین رقیب هامون اختلاف قابل توجهی گرفته بودیم. اما ما به سطح فعلی قانع نموندیم و شروع کردیم به یک ماجراجویی جدید. با ما همراه باشید تا نشان بدیم که برایتان چه کارهایی خواهیم کرد.

راه اندازی بخش های مختلف 

در ابتدای کار با محصولات کامپیوتری و موبایل شروع کردیم، اما حالا دنبال یک چالش سخت‌تر با رقبایی سخت‌تر بودیم. باید با حفظ کیفیت موجود و راضی نگه داشتن همکاران و مغازه دارها سایت رو به سمتی می‌بردیم که بتونه تو همه فاکتورها با سایت‌های معروف بازار آی‌تی رقابت کنه. حال وقتش رسیده بود که توانایی های خود را در بخش های مختلف صنفی به نمایش بگذاریم.

دوباره آیه یاس خوندن‌ها شروع شد: تا وقتی دیجی کالا هست کی از شما خرید می کنه؟ میدونید چقدر دردسر داره؟ و ….
اما ما همیشه از چالش استقبال می‌کنیم. معتقدیم سختی کاره که باعث پیشرفت میشه. البته تو این راه تمام تلاشمون اینه که نه تنها سطح کیفیت خدمات پایین نیاد بلکه با اضافه شدن کالاهای برند و یوزر‌پسند به سایت و ایجاد گردش، سبد کامل‌تری برای خرید رو در اختیار همه قرار بدیم. ما قرار نیست توقف کنیم اما همیشه مشکلات وجود خواهند داشت.

آدرس : آذربایجان غربی، ماکو، بلوار مدرس، کوچه شهید اصغرزاده، پلاک 19

تماس : 34228146 - 044

نظرات