شرایط و مقررات

قوانین و شرایط مخصوص فروشگاه بایول

فروشگاه بایول در نظر دارد بتواند نقش همراه همیشگی شما را ایفا کند تا کاربران در شرایط مطلوب خریدی مطمئن و آسوده انجام داده و تمام انتظارات شما نیز برآورده شود.
همه ی ما آگاهیم که پیش از خرید سوالاتی برای مشتریان عزیز ممکن است وجود داشته باشد که کاربران به سادگی می توانند پاسخ این سوالات را به صورت پاسخگویی آنلاین و تماس تلفنی به دست آورند.

گارانتی ها در بایول

در صورت وجود مشکل در کالاهایی که توسط شرکت های دیگر گارانتی شده اند، مشتری بهتر است مستقیم با شرکت گارانتی کننده در ارتباط باشد و کالای خود را به شرکت گارانتی کننده ارسال کند و خدمات مورد نظر را مستقیم از شرکت گارانتی کننده دریافت کند. همچنین برای راحتی کارتان می توانید کالا را به ما بفرستید تا توسط فروشگاه بایول به شرکت مربوطه تحویل داده شود. توصیه میکنیم مشتریان عزیزی که در مراکز استان ها و کلان شهر ها هستند مستقیم با شرکت گارانتی کننده در ارتباط باشند بهتر است هم زود به نتیجه میرسند و هم هزینه های اضافی برای حمل کالا را نخواهید داشت. لازم به ذکر است که در تمامی کالاها باید کارت گارانتی و جعبه محصول را تا پایان مدت گارانتی به خوبی نگهداری کنید.

7 روز مهلت تست بایول

این گزینه از قوانین خاص بایول بوده که خیال خریدار را از همه جهت برای خرید راحت می کند. در صورتی که محصول هرگونه ایراد فنی داشته باشد تا 7 روز (از زمانی که سفارش به دست مشتری رسیده) امکان مرجوعی کالا وجود داشته و تحت گارانتی خود فروشگاه بایول کالا را تعویض و مجددا ارسال خواهد بود.  

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

اگر سفارشتان هنوز ارسال نشده است حتما سریعا به بخش پشتیبانی فروش اطلاع دهید تا سفارش شما لغو و هزینه آن به حساب شما برگشت داده شود. اگر هم سفارش ما ارسال گردیده و از خرید خود منصرف شده اید حداکثر تا 3 روز از زمان ثبت سفارش مهلت دارید تا انصراف از سفارش را اعلام کنید. در صورتی که انصراف از خرید بعد از ارسال سفارش باشد طبیعی است که هزینه های حمل از مبلغ کالا کسر و سپس به حساب مشتری بازگشت داده خواهد شد.

روند بازگرداندن کالا در بایول

جهت بازگردان کالا به هر دلیلی ابتدا با خدمات پس از فروش بایول تماس بگیرید. کارشناسان بایول آماده جوابگویی به شما هستند و شما را بنا به شرایط پیش آمده راهنمایی های لازم را انجام خواهند داد.

در هر شرایط به یاد داشته باشید بازگرداندن کالا به هر علت به شرطی ممکن است که وضعیت کالا به لحاظ ظاهری و بسته بندی در شرایط اولیه قرار داشته باشد و کارت گارانتی و فاکتور خرید نیز باید به همراه ارسال گردد. 

روند استرداد وجه در بایول

پس از تشخیص به قطعی بودن بازگشت محصول، بعد از اینکه سفارش را به آدرس فروشگاه ارسال کردید، بعد از دریافت کالا و بررسی کارشناسان حداکثر تا مدت 24 ساعت مبلغ سفارش به حساب شما برگشت داده خواهد شد. 

رویه ارسال سفارشات:

برای آن دسته از مشتریانی که ساکن منطقه آزاد ماکو هستند، ارسال سفارشات در همان روز صورت میگیرد.

ارسال سفارشات برای مشتریان ساکن سایر شهر ها به دو صورت ارسال با پست و تیپاکس انجام میشود که مشتری میتواند هنگام خرید روش ارسال سفارش خود را انتخاب نماید. و ارسال سفارش از لحظه ثبت سفارش تا ارسال، بسیار سریع و در کمتر از 24 ساعت صورت میگیرد. 

نحوه واریز هزینه سفارشات در بایول

مشتریان عزیز فروشگاه بایول، نحوه واریز سفارشات به صورت آنلاین و از طریق درگاه امن بانکی صورت میگیرد. این بهترین روش در تمامی خریدهای اینترنتی محسوب می شود.

آیا امکان کنسل شدن سفارش توسط فروشگاه بایول وجود دارد؟

بله، با توجه به تطبیق ۹۰ درصد موجودی و نوسانات شدید ارزی در درصد اندکی از سفارشات امکان عدم تطبیق سفارش از سوی بایول وجود دارد. در این موارد ظرف 1 الی 3 ساعت کاری به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد و مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

بازخوردها